Napisane przez Tomek 6 czerwca 2018
Magdalena
Polecam! Piękniejszych zdjęć nie mogliśmy sobie wymarzyć. Na zdjęciach widać emocje, ruch, Tomek Twoje zdjęcia mają duszę! Profesjonalizm na najwyższym poziomie.
Dominika
Współpraca z Tomkiem to była niesamowita przyjemność! W trakcie reportażu ślubnego był niemal niezauważalny, na zdjęciach zostały uchwycone najważniejsze chwile, pełen profesjonalizm!! Niezwykła cierpliwość i kreatywność w trakcie sesji ślubnej.Zdjęcia są przepiękne, bardzo naturalne i kolorowe. Dziękujemy!! Gorąco polecamy!
Łukasz
Aparat w dłoni Tomka jest niczym czarodziejska laska w rękach Gandalfa - tu rodzi się po prostu FOTOGRAFICZNA MAGIA !!! Człowiek z ogromną pasją i doświadczeniem, bardzo elastyczny, profesjonalny, świetnie współpracujący, jego zdjęcia - fenomenalne, całość wyszła po prostu \"łaauuuu\" !!! Dziękujemy Tomku !
Beata i Piotr
Polecamy z całego serca Tomka na uwiecznienie tego najpiękniejszego dnia w życiu. Zdjęcia, które otrzymaliśmy są tak piękne, ale przede wszystkim oddają piękno tego dnia Podczas sesji Tomek wykazał się taką kreatywnością i pomysłem, że niektóre zdjęcia są wręcz jak z bajki Szczerze polecamy I jeszcze raz dziękujemy.
Monika
POLECAMY z czystym sumieniem !!!! Tomek wykonuje kawał świetnej, profesjonalnej roboty będąc przy tym przemiłym człowiekiem. Jego zdjęcia są piękne i niepowtarzalne. Tomku jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Monika i Marcin
Anna
Polecam! Zdjęcia niesamowite, profesjonalne, swobodne, uchwycone w najlepszym momencie:) My i rodzina jesteśmy zachwyceni i zdjęciami i albumem. Przepięknie uwiecznione chwile z najważniejszego dnia w naszym życiu!
Natalia i Wojtek
Tomku! Chcielibyśmy ci serdecznie podziękować za ostatnie pół roku wspaniałej współpracy! Fenomenalne ujęcia, rewelacyjne wykonanie i uwaga poświęcona detalom to coś czego, nie można ci zapomnieć! Zdjęcia wykonane przez Ciebie są niezwykła pamiątką dla nas oraz uwiecznieniem naszej miłości. Począwszy od sesji narzeczeńskiej po reportaż ślubny i sesję ślubną, stworzyłeś niezapomniane obrazy zarówno dla nas jak i naszej rodziny. Za każdym razem z podziwem i zachwytem oglądamy nasz album i cieszymy się, że towarzyszyłeś nam w tak ważnym i wyjątkowym ( piekielnie gorącym) dla nas dniu! Dzięki Tobie możemy się cieszyć z przepięknej pamiątki naszego ślubu! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem efektów twojej pracy. Jeszcze raz dziękujemy, zwłaszcza za czas poświęcony nam oraz odpowiedzi na wszelkie pytania. Polecamy i będziemy polecać! Pozdrawiamy, Natalia i Wojtek.
Ewelina i Damian
Po długich poszukiwanich fotografa, który uwieczni nasz najważniejszy dzień trafiliśmy na Tomka. Co za szczęście!!! Już po pierwszym spotkaniu, gdy pokazał nam swoje zdjęcia wiedzieliśmy że nikogo innego nie chcemy. Byliśmy oczarowani fotografiami pełnymi uczuć i emocji. Tomasz to człowiek przemiły, uśmiechnięty, czuć, że kocha to, co robi i robi to z pasją. Pracuje niezauważalnie ale za to z jaką skutecznością! Oglądając nasze niewyobrażalnie piękne zdjęcia zastanawialiśmy się \"jak on to zrobił, kiedy to zrobił?\". Wertując karty naszego albumu na zmianę ryczeliśmy ze śmiechu i uroniliśmy łezkę wzruszenia. Polecamy z całego serca!!!!!!!! Tomku dostaliśmy od Ciebie nie tylko zdjęcia, przede wszystkim wspomnienia, które zostaną do końca życia tak pięknie uwiecznione. Twórz takie dzieła jak tylko długo bedziesz mógł! Dziękujemy!!! Naprawdę dziękujemy. Rodzinka ogląda i zbierają szczękę z podłogi. MISTRZ!!!! Pozdrawiamy ciep�
Agnieszka i Paweł
Tomku, od 2h oglądamy zdjęcia (przyszły o godz.15.00) Są przepiękne, nie możemy się napatrzeć i jeszcze raz dziękujemy! Nie obyło się bez łez, ale tych radosnych oczywiście. Polecamy Ciebie wszystkim znajomym!
Asia i Damian
Pięknie, pięknie i jeszcze raz pięknie. Co chwila tylko na zmianę z Damianem wykrzykiwaliśmy o... o... o... Nie myśleliśmy, że zdjęcia będą mogły wywołać w nas takie emocje. Od samego początku wiedziałam, że zdjęcia oddadzą czar i magię tego naszego dnia. Video wypadło by przy Pana fotoprezentacji blado. Wspaniale uchwycił Pan każdą sekundę. Dziękujemy