Tutaj, jak mnie złapać i troszkę o mnie.

Chciałbym serdecznie powitać wszystkich odwiedzających moją stronę. Jeżeli tutaj trafiliście, to znaczy, że interesuje was fotografia lub szukacie dobrego fotografa na własny ślub.

Fotografowanie to zajęcie, które daje mi olbrzymią satysfakcję. Zaczęło się od podwórkowego klubu fotograficznego na początku lat 90tych, który, dzięki pewnemu Panu, bardzo prężnie działał. Później długo długo nic, następnie koniec lat 90 i komputery, a początek XXI wieku to fascynacja grafiką komputerową. Przełomu u mnie dokonują firmy Kodak i Fujifilm dostarczając mi pierwsze kompakty cyfrowe. Kilka lat później pierwsze cyfrowe lustro, już spod znaku C. Ulubione tematy zdjęć w tamtym okresie to przede wszystkim ludzie i koncerty muzyczne. Pierwszy ślub sfotografowany z początkiem roku 2007.

A wszystko to przez pewną kobietę, która później została moją żoną

Gdyby nie Ona to dalej robiłbym zdjęcia do szuflady myśląc, że „ślubniaki” to ciągle sztywne, utarte pozy z wymuszonym uśmiechem. To Ona pokazała mi fotografie kilku angielskich mistrzów, nie wiedząc co tym wywoła. Jestem samoukiem. To, co Młoda Para dostaje ode mnie, to spojrzenie na ich ślub moim okiem, okraszone autorską obróbką fotograficzną i zamknięte w profesjonalnie wykonanych albumach czy foto-księgach. Prowadzę własną firmę i fotografuję sprzętem z najwyższej serii Canona. Pracuję na profesjonalnych monitorach firmy Eizo i oryginalnym oprogramowaniu od Adobe. Posiadam wszelkie pozwolenia na fotografowanie podczas liturgii mszy świętej.

Miło mi będzie, jeżeli obejrzycie moje zdjęcia i zostawicie komentarz na blogu.

Mieszkam w Wielkopolsce, pracuję na terenie całego kraju.
Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą, proszę uzupełnij ten formularz. Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Atelier Tomasz Szpruta
NIP 6961296743
REGON 301265240
Gostyń / Poznań

tel. 662 130 983

info@fotografslubny.com
fotograf ślubny Poznań

 

Fotograf Poznań – Fotograf Leszno – Fotograf ślubny – Fotografia ślubna

Tutaj, jak mnie złapać i troszkę o mnie.
5 (100%) 1 vote

Zadzwoń
Nawiguj